Tel.:

736 745 449

Email

info@ayurmedica.pl

Jestem terapeutką ajurwedyjską, dyplomowaną masażystką, orientalistką, instruktorką indyjskiego tańca klasycznego bharatanatyam oraz fitoterapeutką.

Kurs masażu ajurwedyjskiego ukończyłam w Indiach, w stanie Kerala uzyskując certyfikat wydany przez Bharat Sevak Samaj – Krajową Agencję Rozwoju, promowaną przez rząd indyjski. Jako terapeutka Panchakarmy miałam możliwość praktykować w ajurwedyjskim szpitalu Vasudeva Vilasam w Trivandrum, wykonując zabiegi oraz masując tamtejszych pacjentów.

Z Indiami jestem związana już od 2001 roku. Najpierw były to studia na filologii orientalnej w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim, później spędziłam dwa lata mieszkając na Południu Indii, gdzie uczyłam się indyjskiego tańca klasycznego. Chociaż moja droga do ajurwedy trwała wiele lat, ostatecznie stała się zwieńczeniem wszystkich moich dotychczasowych pasji. Indyjska medycyna naturalna stała się nieodłącznym elementem mojego życia i z wielką przyjemnością dzielę się jej dobroczynnym działaniem w postaci wykonywanych przeze mnie zabiegów oraz masaży.

Jako dyplomowana masażystka łączę w swojej pracy zachodnią wiedzę medyczną, ziołolecznictwo oraz holistyczne podejście do zdrowia na zasadach ajurwedyjskich.